Nejnovější recenze ze sekce Péče o tělo

Ověřený zákazník Alza.cz Tibor

Přidáno: 12. prosince 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Účinná hloubková masáž svalů.
  • Rychlé uvolnění napětí a stresu.
  • Variabilita rychlosti a tlaku masáže.
  • Pomoc při regeneraci svalů.

TrueLife RelaxGun G6 Metal se stal mým oblíbeným nástrojem pro relaxaci a uvolnění. Jeho hloubková masáž dokáže uvolnit napětí a stres po dlouhém dni.

Caldera Professional

• Výdrž baterie
  • 4 druhy násad
  • Nastavitelná intenzita
  • V balení chybí adaptér

Masážní pistole mě nejvíce zaujala svojí malou velikostí. Bál jsem se, že se mi nevejde do sportovní tašky, nebo v ní nezbyde prostor na ostatní věci. Naštěstí jsem se bát vůbec nemusel. Pistole včetně celého balení je opravdu skladná. Její kvalitní zpracování, výkon, výdrž baterie, 4 druhy nástavců a nastavitelná intenzita jsou velké plusy této masážní pistole.

Masážní pistoli doporučuji každému, kdo pravidelně cvičí. Jak říká Jaro Slávik ''nevyskúšaš, nevieš'' a tato pistole za mě dostává Golden Buzzer

Mediashop Belena Active Pro

Mediashop Belena Active Pro

Ověřený zákazník EMIE.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. prosince 2023

(naposledy upraveno 17. prosince 2023)

Zakoupeno v EMIE.cz

Beurer FM 120

Beurer FM 120

Ověřený zákazník Pilulka.cz Miroslav

Přidáno: 11. prosince 2023

(naposledy upraveno 26. prosince 2023)

Zakoupeno v Pilulka.cz

• Pěkný design
  • Možno používat jako podnožka do 100kg
  • Vyšší cena za nic moc
  • Menší masážní hlavice

Celkem zklamání, masáž je účinná jen když se nafouknout horní vaky a přitlačí nohu více k hlavicím.Ale i tak jsou prítlaky dost slabé i při maximu. Pro ženy možné bostného přítlaku na paty, kde bych též uvítal masážní rotační hlavice a i místo nafukovacích horních vaků též.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Bezbolestné
  • Vyšší cena

Jako první člověka zaujme nádherné a luxusní balení. Návod je stručně a jasně napsaný. Použití je snadné, přístroj má dvě tlačítka - na zapnutí a intenzitu záření. Dvě možnosti použití a nástavců na menší a větší plochy. Použila jsem epilátor prozatím 2x (má se použít 1x týdně po dobu 4-6 týdnů). Po dvou použití jde vidět zpomalení růstu a úbytek chloupků a použití je naprosto bezbolestné. :-) Přístroj musí být v zásuvce, což pro někoho může být omezující, ale kabel je opravdu dostatečně dlouhý.

Ověřený zákazník Testuj.to Daniela

• balení
  • vzhled
  • návod
  • jednoduché použití
  • nebolí to
  • je drátový, preferovala bych bezdrátovou variantu

S produktem jsem velice spokojená. Od prvního otevření, kdy na mě čekalo praktické pouzdro k jednoduchému převozu zařízení a samotný velice hezký design zařízení, až po jednoduchost použití. Jsem vděčná za to, že v návodu je napsáno jak přesně produkt používat a co dělat / nedělat. Jednoduché použití, žádná bolest, na pořádné výsledky ještě čekám, protože produkt používám pouze pár týdnů, ale prozatím jsem přesvědčená, že se jedná o skvělý produkt.

Ověřený zákazník Testuj.to Jakub

• první dojem
  • pěkné balení
  • funkčnost
  • vybavení
  • výkon
  • nemá vlastní nabíječku

Tento masážní přístroj je kvalitní, praktický a účinný. Je vybaven čtyřmi nástavci, které umožňují různé druhy masáží. Má také možnost regulace intenzity masáže a výdrž baterie až 5 hodin. Přístroj využívá 5 masážních režimů, které poskytují komplexní masážní efekt. Mohu jej s čistým svědomím doporučit všem, kteří hledají kvalitní a účinný způsob, jak si zlepšit své celkové zdraví a pohodu.

Wellife Shiatsu Mat FE-8301

Wellife Shiatsu Mat FE-8301

Ověřený zákazník Prima-Darky.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Prima-Darky.cz

• jednoduché ovládání

mohla by mít silnější vibrace na nejvyšším stupni,ale pro domácí relax ok

Ověřený zákazník Testuj.to Ludmila

• Krásné kožené balení
  • Dlouhý el. Kabel
  • Výborné dostačující nástavce
  • Skvělá žiletka před použitím IPL jako bonus
  • Rychlé použití
  • Zatím jich moc neshledávám
  • Bez ochrany očí/jsou unavené a snad bez dalších následků
  • Není od holení apod.poznat, kde byla místa ošetřena

Přístroj používám necelé 4 týdny (tedy pouze 3 použití-dle mého poměrně brzy na recenzi).Použití je skvělé, rychlé, jednoduché a (kromě předešlého nutného holení) pohodlné. Podle návodu ideálně máte odvrátit zrak při užití "tahu" např.na nohou. Vzhledem k tomu, že jsem vždy přístroj použila na celé tělo (obličej, bikiny, nohy, podpaží) se tomu zkrátka neubráníte.Je třeba sledovat, kde jste na lýtkách již přístroj vedla a kde ne, aby nedošlo k podráždění pokožky. Celá tato domácí aplikaci mi zabrala cca 40 min., což je za mě úžasný čas, nicméně oči jsem měla velmi unavené a vypadala jsem jako angorák. Efekt shledávám např.na holenní kosti, kde začínám a místo je evidentně vždy dobře ozářeno IPL záblesky, plocha je "vypelichaná" :-D .I jinde, kde jsem zvyklá chloupky vytrhávat pinzetou, jakoby méně "bolely a držely v kořínku". Jsem zatím velice spokojena

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• nízká hmotnost
  • 4 masážní hlavice v balen
  • solidní výkon
  • Dodává se bez napájecího adaptéru

RelaxGun G6 Metal mi v průběhu testování dokázala, že i malé masážní pistole mohou být velkým překvapením. Její hliníkové tělo přidává na odolnosti, a přestože je lehká, zvládá dostatečný tlak. Mě osobně potěšila variabilita, kdy v balení dodávané čtyři hlavice umožňují masáže různých částí těla a z pěti úrovní intenzity vibrací si také vybere každý. Šikovná je rovněž funkce Safety stop, která pistoli vypne nebo zpomalí při přetížení.

Výdrž baterie, ačkoliv ne vždy dosahuje plných pěti hodin, je stále dostatečná i pro několik masáží. Ocenila bych však, kdyby v balení byl mimo nabíjecího kabelu i adaptér. Celkově je ale pistole skvělým společníkem pro každého, kdo hledá efektivní masážní přístroj v kompaktním balení.

Philips Lumea Advanced SC1997/00

• Snadné použití
  • Téměř bezbolestné
  • Praktické pouzdro
  • Proceduru je třeba opakovat minimálně 6x po 4 týdnech
  • Člověk by se neměl v týdnech před a po použití opalovat

Celkově jsem s produktem velmi spokojená, jednoduché a rychlé použití. Zatím mám za sebou první sérii odstraňování chloupků (celkem z cca šesti sérii, které bych měla provádět po 4 týdnech).
Použití je bezbolestné, jen na citlivějších místech cítím lehký žeh.

Braun Silk-épil 3 3-270

Braun Silk-épil 3 3-270

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

• velká spokojenost
Omron E3 Intense

Omron E3 Intense

Ověřený zákazník Alza.cz Jan Michal

Zakoupeno v Alza.cz

Příjemné masírování, možnost výběru programu, pomáhá

Medisana BBS 88386

Medisana BBS 88386

Ověřený zákazník Lékárna.cz Vaclav Bláha

Zakoupeno v Lékárna.cz

• spokojenost

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Kompaktnost
  • Tvar

Vše v pořádku funguje dle představ, ocenila bych ještě trochu nižší cenu, ale to ničemu nevadí, člověk si za dobré věci holt musí připlatit. Oceňuji kompaktnost a skladnost produktu. Funkčnost je také bez problému, naučí se s ním každý. Má různé nástavce, které se dají měnit dle potřeby. Je v balení i žiletka, která je příjemná a i jsem ji používala předtím. Jen teď se snad již nebudu muset nikdy holit.

Ověřený zákazník Testuj.to Sofie

• Kotové tělo
  • Kontrolka přílišného tlaku
  • Výdrž 5 hodin
  • Návod na použití hlavic - včetně bodů na těle

Tato masážní pistole mě velmi překvapila, už si bez ní nedokážu představit život. Má 5 rychlostních stupňů, 4 hlavice - přičemž každá je určena na jiné body po těle - k čemuž slouží perfektní návod i s uvedenými obrázky těchto bodů. Kovové tělo hlavice se dobře drží a její používání je snadné, velice oceňuji pogumované hlavice, které jsou snadno omyvatelné. Skvělá je také funkce "safety stop" - ta zabraňuje přílišnému tlaku na svaly a klouby. Zapnutí a vypnutí je vyřešeno pomocí přidržení tlačítka zespoda hlavice, přepínání mezi rychlostními stupni je pak jednoduchým krátkým stlačením toho samého tlačítka.
Rozhodně bych masážní pistoli doporučila jak sportovcům, tak i všem, které občas po práci nebo jen tak pobolívají svaly, je to velký pomocník!

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]